[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: sanda_donika, Aija, Inetux  
Forums » Braucam arī mēs » Daiļslidošana un Tūrisms jeb Fanu Stāsti » Mans stāsts jeb kāpēc man vispār patīk daiļslidošana
Mans stāsts jeb kāpēc man vispār patīk daiļslidošana
sanda_donikaDatums: Ceturtdiena, 07.04.2011, 16:04 | Ziņojums # 1
Junioru Pasaules čempions
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 164
Balvas: 0
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Nu tad nolēmu sākt, lai iedrošinātu arī citus.

Es nevaru nosaukt kaut kādu datumu vai gadu, kad sāka patikt. Šķiet sākumā skolas laikā skatījos, bet īsti pat ta kārtīgi par nevienu nefanoju. Vienkārši skatījos un kaut kas patika, kaut kas nepatika. Tā lielā fanošana laikam sākās ar Stefanu un Braienu. Stefans vienmēr par kripatiņu mīļāks, bet Braiens ar mīļš, sevišķi, kad pārspēja Pļušenko Eiropā 2004. Jo Pļušenko nav manu mīluļu vidū, iespejams tāpēc, ka vēl sacensības laikā ar Jagūtinu, biju Alekseja līdzjutēja. Bet Stefs bija pirmajā vietā. Laikam viņa Vivaldi Četru gadalaiku programma man vismīļākā un zebras tērps laikam vismīļākais no visiem, ko daiļslidotajiem esu redzējusi. 2006.gadā Olimpiskā podiuma laikā raudāju kopā ar Stefanu. Laikam iepazīstot cravey (krista-zelnina) sāku fanot nopietnākā līmenī, jo viņa jau bija apmeklējusi sacensības klātienē un visi tie stāsti un bildes atstāj nopietnu iespaidu. Paldies, mīlulīt, ka pievērsi mani ledus reliģijai. Sāku par ledus fanfiction raksīt reiz un jau laikam pirms pāris gadiem teicu - davai taisām daiļslidošanas forumu latviski. Un nu beidzot ir lapa un forums. Lai gan vēl bērnu autiņos, bet tomēr. Eh, tik laba sajūta - kā bērnu pasaule palaižot. hihihi. Jo agrāk mums latviski visas sarunas par Daiļslidošanu notika manā vecajā projektā - forumā par telenovelēm un seriāliem (www.telenoveleslv.mybb.ru), bet beidzot daiļslidosanai ir viss savs.

Vienīgās daiļslidošanas sacensības, kuras esmu baudījusi klātienē ir 2010.gada Eiropas Čempionāts Tallinā. Neaizmirstama pieredze. Plānoju nakamgad doties uz PČ Nīcā.

Apmēram pēdējā gada laikā ārkārtīgi aktīvi sekoju visiem jaunumiem daiļslidošanas pasaulē un daišļidotāju dzīvē. Tieši pēc pagājušās sezonas es laikam mīlu visas daiļslidošanas kategorijas un mazāk vai vairāk stipri apmēram 90% no visiem daiļslidotājiem. Par tiem 10% atlikušajiem labak nerunāsim. tongue Daiļslidošana LV lapā galvenokārt strādāju pie jaunumu tulkošanas uz latviesu valodu no krievu un angļu valodā, reizēm tikai saīsinātu info izklāstu saviem vārdiem, reizēm pilnu raksta vai intervijas tulkojumu maksimali tuvu oriģinālam, cik nu spēju. Vel es cenšo sekot līdzi arī junioriem, jo man patīk vērot, kā no nezināma sportista izaug zvaigzne, kā sportists attīstās. Laikam tas pagaidām viss par mani. biggrin cool

 
krista-zelninaDatums: Ceturtdiena, 07.04.2011, 20:35 | Ziņojums # 2
Junioru Pasaules čempions
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 190
Balvas: 0
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Khe khem, nu tā biggrin Ar ko lai sāk? Jāsāk jau laikam ar to īsto sākumu. Tad nu tā -

Reiz sensenos laikos, varbūt arī ne tik senos, bija izveidojusies tāda situācija, kad biju tā dikti apslimusi. Uz skolu kādu nedēļu negāju, dzīvoju pa māju. Vienu vakaru galīgi nebija ko darīt, tapē sāku šķirstīt TV programmu. Ieraudzīju, ka pa LTV7 iet Eiropas č. daiļslidošanā. Domāju, aiii, jāpaskatās. Ieslēdzu, un praktiski uzreiz ieraudzīju, kā startam gatavojas tāds simpātisks puika biggrin Parādīja vārdiņu - aaa, francūzis. Nu neko. Bet pirmais, kas pievērsa manu uzmanību tieši šim slidotājam, bija sajūta, ka esmu viņu kaut kur redzējusi pirms tam. Bet tā arī līdz šai dienai īsti neesmu šo līdz galam izfunktierējusi. Anīvei, atceros, ka mammai teicu, ka gribu, lai šis francūzītis uzvar, jo pēc viņa uzreiz slidoja Pļuščenko laikam, a to es kaut kā pa šiem gadiem zināju un pazinu, un kā nepatika tā vēl līdz šodienai nepatīk. Nu kaut ka tā sanāca. Pēc tam, kad šis francūzis bija noslidojis, pierakstīju uz lapiņas viņa vārdu, kuru mēs visi šodien lieliski pazīstam - Brian Joubert jeb latviskotā versijā Braiens Žubērs.

Tas vakars, kas bija pārraide no 2006. gada Eiropas čempionāta Lionā, Francijā, arī aizsāka visu šo lielo mīlestību gan uz pašu daiļslidošanu, gan jo īpaši uz Braienu un viņa vīrišķo slidošanas stilu. Pēc tam jau pievienojos Braiena starptautiskajā fanu forumā, un pasaules čempionāta laikā Kalgari jau biju pilntiesīgs fans, sākās arī pirmās, dēļ daiļslidošanas, negulētās naktis, lai varētu visu dzīvajā uzzināt, vai redzēt internetā. Savukārt 2007. gadā jau devos vērot klātienē savas pirmās daiļslidošanas sacensības - Eiropas čempionātu Varšavā. Pec tam visa šī padarīšana iepatikās vēl vairāk, un nu manā kontā ieskaitāmi 2 Eč apmeklējumi (2007. g. un 2010.g.), viens Pč apmeklējums (2008. g.) un arī viens Grand Prī posms - šogad, Parīze Trophee Eric Bompard smile Plānojams, ka nākamgad šim sarakstam pievienosies arī Pč Nicā - turu īkšķus smile

 
Forums » Braucam arī mēs » Daiļslidošana un Tūrisms jeb Fanu Stāsti » Mans stāsts jeb kāpēc man vispār patīk daiļslidošana
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: